Главное меню
 
 
Погода в Павлограде
GISMETEO: Погода по г.Павлоград
 
 
Дата / Время
 
 
 
Податкова адміністрація
 
 
Реклама

 
 
Свята України
17 січня
День дітей-винахідників
19 січня
Хрещення Господнє
20 січня
Всесвітній день снігу
21 січня
Міжнародний день обіймів
22 січня
День Соборності України
25 січня
День студентів
Тетянин день
26 січня
День працівника контрольно-ревізійної служби України
Міжнародний день митника
27 січня
Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту
28 січня
Державний прапор України
Міжнародний день захисту персональних даних
29 січня
День мобілізації зусиль проти загрози ядерної війни
День пам'яті Героїв Крут
30 січня
Всесвітній день допомоги хворим на проказу
День спеціаліста військово-соціального управління ЗСУ
31 січня
Всесвітній день ювеліра
 
 
Партнеры
http://514.dp.ua/http://51400.dp.ua/http://starnet.lanhttp://valiko.in.ua/http://zdpl.dp.ua

 
 
14 листопада – Всесвітній день боротьби з цукровим діабетом

Цукровий діабет – це порушення всіх видів обміну речовин, в тому числі вуглеводного обміну. Організм людини не може повністю використати поживні речовини, які він отримує з їжею. Поживні речовини в організмі перетворюються на глюкозу, яка є енергією для організму. Більшість випадків цукрового діабету належить до двох категорій. Цукровий діабет першого типу найчастіше діагностується у віці до 20 років. При цьому типі організм не виробляє інсулін. Близько 10% хворих мають 1 тип діабету. Цукровий діабет 1 типу починається швидко. Хворий різко втрачає масу тіла, з’являється сухість у роті, спрага, швидко підвищується рівень цукру в крові. Якщо не проводити лікування може розвинутись коматозний стан. Перший тип цукрового діабету потребує інсулінотерапії.

На цукровий діабет другого типу найчастіше хворіють після 45 років. При цьому типі організм не виробляє інсулін в достатній кількості і клітини організму недостатньо реагують на власний інсулін, тобто інсулін не засвоюється організмом. Близько 90% людей мають другий тип діабету. Цукровий діабет другого типу починається поступово. З’являється немотивована слабкість, сухість у роті, спрага. Підвищення рівня цукру в крові спочатку незначне. Високі рівні глюкози в крові часто не викликають значних розладів самопочуття, але є вкрай небезпечними. У людей з високими рівнями цукру в крові швидше розвиваються процеси старіння організму, значно частіше виникають захворювання серцево-судинної системи такі, як ішемічна хвороба серця, інфаркт міокарду, інсульти виникають значно частіше. подробнее
 
 
ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО СИБІРКУ

Сибірка – це інфекційне захворювання, що є спільним для тварин та людей. В європейському регіоні щорічно реєструються спорадичні випадки сибірки. Так, у 2017 році зареєстровано 6 випадків сибірки: в Болгарії – 1 випадок та в Румунії – 6 випадків.

В Україні, в Одеської області у жовтні 2018 року лабораторно підтверджено діагноз "сибірська виразка", шкірна форма у мешканця с. Меняйлівка. Отримано позитивний результат дослідження на сибірку м’яса забитої тварини та ґрунту на подвір’ї, де було забито хвору тварину.

Зі специфічними симптомами захворювання шкіри госпіталізовано ще 4 людей, що займалися вимушеним забоєм та розтином великої худоби без ветеринарної експертизи. подробнее
 
 
Где люди живут дольше всего?

Алхимики, врачи, ученые и просто мечтатели веками искали секрет вечной жизни. Но даже современные технологии не способны объяснить, почему в некоторых странах люди живут более 80 лет, а в других редко доживают до 70.

А пока мы можем традиционно завидовать долголетию японцев и итальянцев.

Исследователи проанализировали продолжительность жизни в 195 стран мира. подробнее
 
 
Аюрведические рекомендации по укреплению иммунитета

Аюрведа – это одна из древнейших комплексных медицинских систем, которая оказала огромное влияние на развитие арабской и европейской медицины. Это даже не наука о медицине, а система жизни человека в гармонии с природой. Согласно Аюрведе душевное состояние тесно связано с физиологическим, поэтому болезни возникают при отсутствии баланса души и тела. Также очень большое значение имеет воздействие окружающей среды на здоровье человека и при смене сезона аюрведические врачи рекомендуют пересмотреть режим дня, а также подкорректировать питание.

Так что же советуют специалисты этой древней системы, чтобы переход к холодному времени года прошел как можно менее травматично для организма? подробнее
 
 
20 жовтня – Всесвітній день боротьби з раком молочної залози

18 жовтня 2018 року в КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Павлограда» ПМР» пройшла прес-конференція на тему: «20 жовтня – Всесвітній день боротьби з раком молочної залози». У заході взяла участь зав. амбулаторії ЗПСМ №8 КЗ «ЦПМСД м. Павлоград» ПМР» Гацько Юлія В’ячеславівна.

Гацько Ю.В. розповіла журналістам, що рак молочної залози – найпоширеніше онкологічне захворювання серед жінок, найчастіше ним хворіють жінки у віці від 13 до 90 років. Рак молочної залози – це злоякісне новоутворення (пухлина) залозистої тканини молочної залози. Кількість випадків раку молочної залози в розвинених країнах різко збільшилась після 1970-х років. Причиною збільшення частоти захворюваності вважають зміна стилю життя населення розвинених країн, зокрема те, що в сім'ях стало менше дітей, терміни грудного вигодовування скоротилися, а вік перших пологів переступив тридцятирічний рубіж. подробнее
 
Переход на страницу  1 2 3 4 5 ... 35 36 37

 
Сервис
 
 
Реклама


 
 
Программа ТВ
Программа ТВ
 
  
 
Добро пожаловать,
Пользователь:

Пароль:
Запомнить

[ ]
 
 
Внимание!
Редакция не несет ответственности за информацию, размещенную в блогах и в комментариях посетителей сайта. Комментарии не должны нарушать законодательство Украины и общепринятые морали.
 
 
Голосование

Доверяете ли вы информации о медицинских препаратах, размещенной в Интернете?Да, безоговорочно доверяю

Нет, я больше доверяю своему доктору

Доверяю, но после подтверждения информации несколькими источниками

Доверяю после того, как прочитаю отзывы других о препарате на форумах