Главное меню
 
 
Погода в Павлограде
GISMETEO: Погода по г.Павлоград
 
 
Дата / Время
 
 
 
Податкова адміністрація
 
 
Реклама

 
 
Свята України
 
 
Аналіз травматизму та поради фахівця

20 грудня 2018 року у актовій залі КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Павлограда» відбулась прес-конференція з залученням медичних працівників шкіл та ДДЗ міста на тему: «Профілактика травматизму у зимовий період та поради фахівця щодо його попередження». У роботі прес-конференцій взяв участь лікар-травматолог КЗ «Павлоградська міська лікарня №4» ДОР» Теренюк Євгеній Вікторович.

Теренюк Є.В. ознайомив присутніх з аналізом травматизму серед населення Павлограда та регіону станом на 17 грудня 2018 року. За цей період лікарями-травматологами травмпункту КЗ «Павлоградська міська лікарня №4» ДОР» було надано допомогу 14 264 пацієнтам, з яких 2 642 – діти до 14 років та 606 – діти віком 15-17 років. Лікар звернув увагу медсестер навчальних закладів на данні по шкільному травматизму – 248 випадків – та дав їм дієві поради щодо їх дій під час травмування дітей.

Медична допомога у травмпункті міської лікарні №4 надається кваліфікованими фахівцями цілодобово. Але, на жаль, більше 20% травмованих звертаються за допомогою несвоєчасно, чим наражають себе на небезпеку виникнення тяжких ускладнень. Євгеній Вікторович звернувся до мешканців міста із проханням в разі виникнення травм, не займатись самолікуванням, щоб не допустити ускладнень, а звертатися до лікарів-травматологів в цілодобовий травмпункт міської лікарні №4 (вул. Дніпровська, 541).

Фахівець акцентував увагу на травмах від укусів тваринами, як домашніми так і бродячими. З початку 2018 року вже 322 мешканці міста регіону звернулися до травмпункту за допомогою з укусами. На сьогоднішній день травмпункт КЗ «Павлоградська міська лікарня №4» ДОР» забезпечений вакциною проти сказу в достатній кількості.

Вуличний травматизм станом на 17.12.18р. склав 3 671 випадок зі зверненням до травмпункту. Лікар надав поради як правильно підготуватись до ожеледиці та розповів про поведінку пішоходів в таких умовах:
- Заздалегідь зробіть на підошві і підборах так звані кригоступи. Є кілька способів: купити готовий, їх зараз продають майже в усіх аптеках міста, прикріпіть на підбори перед виходом з дому шматок поролону або лейкопластиря.
- Краще купувати взуття з підошвою з мікропористої або іншої м'якої основи і без великих підборів.
- Ходити потрібно неспішно, наступаючи на всю підошву.
- Не тримайте руки в кишенях - це збільшує можливість не тільки падіння, але і важчих травм, особливо переломів.
- Обходьте металеві кришки люків. Як правило, вони покриті льодом.
- Не перебігайте дорогу під час снігопаду і в ожеледицю. Пам'ятайте, що в цей період значно збільшується гальмівний шлях машини, і падіння перед автомобілем, який рухається, приводить як мінімум до каліцтв, а, можливо, і до загибелі.
- Дуже небезпечні прогулянки в ожеледицю у нетверезому стані.
- Тримайтеся подалі від будинків - ближче до середини тротуару, щоб на вас не впала бурулька.

Якщо ви впали і через деякий час відчули біль у голові, нудоту, біль у суглобах, якщо утворилися пухлини - терміново зверніться до травмпункту, інакше можуть виникнути ускладнення з негативними наслідками.


Відділ охорони здоров’я
Павлоградської міської ради

Похожие новости:

Будьте обережні під час несприятливих погодних умов
Бережіть зір – найцінніший дар природи
Аналіз травматизму та поради фахівця
 
 
Сервис
 
 
Реклама

 
 
Программа ТВ
Программа ТВ
 
  
 
Добро пожаловать,
Пользователь:

Пароль:
Запомнить

[ ]
 
 
Внимание!
Редакция не несет ответственности за информацию, размещенную в блогах и в комментариях посетителей сайта. Комментарии не должны нарушать законодательство Украины и общепринятые морали.
 
 
Голосование

Доверяете ли вы информации о медицинских препаратах, размещенной в Интернете?Да, безоговорочно доверяю

Нет, я больше доверяю своему доктору

Доверяю, но после подтверждения информации несколькими источниками

Доверяю после того, как прочитаю отзывы других о препарате на форумах